Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.
Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
Stajnia Grażyny - gospodarstwo agroturystyczne

Położone jest w oddalonej od zgiełku miasta wsi Mikorowo. Niezwykła urokliwość jezior i lasów okalających ośrodek zapewnia wypoczynek duchowy jak i fizyczny. Idealne warunki do turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Możliwość nauki jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. przejażdżki w teren dla zaawansowanych .  Organizacja spływów kajakowych. Wypożyczanie łódek oraz sprzętu wędkarskiego. Plac do zabaw dla dzieci. Wiaty kominkowe i paleniska. Windsurfing nad jeziorem Mikorowskim.

        

Stajnię tworzy 14 koni wierzchowych . Towarzyszem i aniołem stróżem podczas codziennego obcowania z tymi pięknymi zwierzętami jest wykwalifikowany instruktor. Kryta ujeżdżalnia oraz padok rekreacyjny i sportowy  pozwala na jazdę w każdych  warunkach pogodowych.

           

Komfort wypoczynku po wypełnionym wrażeniami  dniu zapewnią przytulne pokoje, wyposażone w kominek, tv, łazienkę  z prysznicem lub wanną oraz aneks kuchenny.

Dla sympatyków koni i jeździectwa, organizujemy zawody w skokach przez przeszkody, które cieszą się sporym powodzeniem. Zawodniczki z naszej stajni, dzielnie reprezentują nas także na zawodach wyjazdowych.

       

Jazda konna             Ujeżdżenie             Zawody w skokach przez przeszkody            Agroturystyka