Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
Stajnia Grażyny - gospodarstwo agroturystyczne

Położone jest w oddalonej od zgiełku miasta wsi Mikorowo. Niezwykła urokliwość jezior i lasów okalających ośrodek zapewnia wypoczynek duchowy jak i fizyczny. Idealne warunki do turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Możliwość nauki jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. przejażdżki w teren dla zaawansowanych .  Organizacja spływów kajakowych. Wypożyczanie łódek oraz sprzętu wędkarskiego. Plac do zabaw dla dzieci. Wiaty kominkowe i paleniska. Windsurfing nad jeziorem Mikorowskim.

        

Stajnię tworzy 14 koni wierzchowych . Towarzyszem i aniołem stróżem podczas codziennego obcowania z tymi pięknymi zwierzętami jest wykwalifikowany instruktor. Kryta ujeżdżalnia oraz padok rekreacyjny i sportowy  pozwala na jazdę w każdych  warunkach pogodowych.

           

Komfort wypoczynku po wypełnionym wrażeniami  dniu zapewnią przytulne pokoje, wyposażone w kominek, tv, łazienkę  z prysznicem lub wanną oraz aneks kuchenny.

Dla sympatyków koni i jeździectwa, organizujemy zawody w skokach przez przeszkody, które cieszą się sporym powodzeniem. Zawodniczki z naszej stajni, dzielnie reprezentują nas także na zawodach wyjazdowych.

       

Jazda konna             Ujeżdżenie             Zawody w skokach przez przeszkody            Agroturystyka