Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Stajnia Grażyny - gospodarstwo agroturystyczne

Położone jest w oddalonej od zgiełku miasta wsi Mikorowo. Niezwykła urokliwość jezior i lasów okalających ośrodek zapewnia wypoczynek duchowy jak i fizyczny. Idealne warunki do turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Możliwość nauki jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. przejażdżki w teren dla zaawansowanych .  Organizacja spływów kajakowych. Wypożyczanie łódek oraz sprzętu wędkarskiego. Plac do zabaw dla dzieci. Wiaty kominkowe i paleniska. Windsurfing nad jeziorem Mikorowskim.

        

Stajnię tworzy 14 koni wierzchowych . Towarzyszem i aniołem stróżem podczas codziennego obcowania z tymi pięknymi zwierzętami jest wykwalifikowany instruktor. Kryta ujeżdżalnia oraz padok rekreacyjny i sportowy  pozwala na jazdę w każdych  warunkach pogodowych.

           

Komfort wypoczynku po wypełnionym wrażeniami  dniu zapewnią przytulne pokoje, wyposażone w kominek, tv, łazienkę  z prysznicem lub wanną oraz aneks kuchenny.

Dla sympatyków koni i jeździectwa, organizujemy zawody w skokach przez przeszkody, które cieszą się sporym powodzeniem. Zawodniczki z naszej stajni, dzielnie reprezentują nas także na zawodach wyjazdowych.

       

Jazda konna             Ujeżdżenie             Zawody w skokach przez przeszkody            Agroturystyka