Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
  INFORMACJA NA TEMAT KONIA  
Imię konia Rewizon
Informacje o koniu

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)

Informacje o osiągnięciach

Nasz Okruszek kocha stado-ciężko mu się z nim rozstać więc zrobi wszystko dla swoich przyjaciół:)Jesteśmy po pierwszym sukcesie jesli chodzi o kąpiel:) Okazało sie że panicznie boi sie wody:ale powielu prośbach porozumienie zostało osiagnięte:)

Poziom umiejętności jeźdźca pozwalający dosiąść konia - zaawansowany