Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Temida

Jest konikiem który do nas dopiero przyjechał.Miła sympatyczna,przyjażnie nastawiona kobyłka.Poznajemy się:)
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
  Stajnia Grażyny Gospodarstwo Agroturystyczne  

   

Mikorowo, mała, malownicza wieś, położona między Lęborkiem  a Słupskiem, to oaza pokoju. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, domki, pole namiotowe a także wiele atrakcji.
Niewątpliwa urokliwość miejsca położonego między dwoma jeziorami i lasem, pozwala na wypoczynek duchowy jak i fizyczny przez cały rok. Proponujemy jazdę konną, kuligi bądź rowerowe eskapady.

Zapraszamy także zapalonych wędkarzy, wędkarzy, miłośników świeżych ryb, myśliwych. Nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem do zorganizowania wszelkich spotkań integracyjnych. Pomocna w tym względzie stanie się multimedialna sala konferencyjna, w której w komfortowych warunkach może przebywać jednocześnie kilkanaście osób. Pełną wygodę mogą Państwo zagwarantować sobie korzystając z naszego domowego wyżywienia.

Amatorom wędkarstwa sprzyjają obficie zarybione jeziora: Karwieńskie, Kozińskie, Mikorowskie czy też jedna z piękniejszych rzek w Polsce - nie bez powodu nazywana kraina łososia - Łupawa.Naszym gościom nieodpłatnie udostępniamy łódki oraz sprzęt wędkarski. Jezioro Mikorowskie przyciąga dobrze zagospodarowaną plażą,  a także szkółką windsurfingu, wypożyczalnią kajaków i rowerów  wodnych.Istnieje także możliwość korzystania z boiska do piłki siatkowej.
 

    


<< SERDECZNIE ZAPRASZAMY >>

                                                                                                                              Zdzisław i Grażyna Król