Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
  Stajnia Grażyny Gospodarstwo Agroturystyczne  

   

Mikorowo, mała, malownicza wieś, położona między Lęborkiem  a Słupskiem, to oaza pokoju. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, domki, pole namiotowe a także wiele atrakcji.
Niewątpliwa urokliwość miejsca położonego między dwoma jeziorami i lasem, pozwala na wypoczynek duchowy jak i fizyczny przez cały rok. Proponujemy jazdę konną, kuligi bądź rowerowe eskapady.

Zapraszamy także zapalonych wędkarzy, wędkarzy, miłośników świeżych ryb, myśliwych. Nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem do zorganizowania wszelkich spotkań integracyjnych. Pomocna w tym względzie stanie się multimedialna sala konferencyjna, w której w komfortowych warunkach może przebywać jednocześnie kilkanaście osób. Pełną wygodę mogą Państwo zagwarantować sobie korzystając z naszego domowego wyżywienia.

Amatorom wędkarstwa sprzyjają obficie zarybione jeziora: Karwieńskie, Kozińskie, Mikorowskie czy też jedna z piękniejszych rzek w Polsce - nie bez powodu nazywana kraina łososia - Łupawa.Naszym gościom nieodpłatnie udostępniamy łódki oraz sprzęt wędkarski. Jezioro Mikorowskie przyciąga dobrze zagospodarowaną plażą,  a także szkółką windsurfingu, wypożyczalnią kajaków i rowerów  wodnych.Istnieje także możliwość korzystania z boiska do piłki siatkowej.
 

    


<< SERDECZNIE ZAPRASZAMY >>

                                                                                                                              Zdzisław i Grażyna Król