Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Temida

Jest konikiem który do nas dopiero przyjechał.Miła sympatyczna,przyjażnie nastawiona kobyłka.Poznajemy się:)
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
  GALERIA  

Wiosna -lato 2018

Rozpoczynamy nowy sezon 2018 :) Zapraszamy do wspólnej zabawy i czynnego wypoczynku . Każdy znajdzie coś dla siebie . Konie , ryby , grzyby i słodkie lenistwo : to wszystko na was czeka w naszych skromnych progach . Na bierząco bedą kruciutkie fotoleracje z wyjazdów na zawody naszych dzielnych amazonek i ich rumaków . Nasze kwietniowe i sierpniowe zawody były udane , jak zawsze wesoło w miłej atmosferze z super ludżmi :) Jeszcze tylko wyjazd do Salina , Hubertus i Wigilia stajenna : i od kwietnia zaczynamy na nowo . Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzania czasu :)