Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
  GALERIA  

Hubertus 2017

Kolejny udany Hubertus za nami . Pogoda nie była zbyt ciekawa ale naszej ekipie oczywiście żadna pogoda nie straszna . Dużo zabawy i smiechu , atrakcje i nagrody za udział oraz przepiękne floo dla każdego uczestnika . Imprezę rozpoczeli najmłodsi wyjazdem do lasu następnie gonitwą w kłusie po parkurze oraz szukanie wstażek w zagajniku . Każda wstążka została nagrodzona upominkiem i floo . Następna grupa pojechała w teren i po powrocie odbyła się gonitwa , tym razem na parkurze  ponieważ warunki pogodowe nas nie rozpieszczały . Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni a zdobywca lisa którym była nasza Ola otrzymała pamiątkowy puchar zwycięzcy . Na zakończenie wszyscy udali się na biesiadowanie do naszej wiaty :)