Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
  GALERIA  

Hubertus 2017

Kolejny udany Hubertus za nami . Pogoda nie była zbyt ciekawa ale naszej ekipie oczywiście żadna pogoda nie straszna . Dużo zabawy i smiechu , atrakcje i nagrody za udział oraz przepiękne floo dla każdego uczestnika . Imprezę rozpoczeli najmłodsi wyjazdem do lasu następnie gonitwą w kłusie po parkurze oraz szukanie wstażek w zagajniku . Każda wstążka została nagrodzona upominkiem i floo . Następna grupa pojechała w teren i po powrocie odbyła się gonitwa , tym razem na parkurze  ponieważ warunki pogodowe nas nie rozpieszczały . Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni a zdobywca lisa którym była nasza Ola otrzymała pamiątkowy puchar zwycięzcy . Na zakończenie wszyscy udali się na biesiadowanie do naszej wiaty :)