Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
  GALERIA  

Zawody 2017

Nasze pierwsze zawody w tym roku odbyły się w Stajni Barłomino . Do galerii bedą dodawane kolejne zdjęcia z naszych zmagań sportowych :) Kolejne zawody : Stajnia Grażyny , czyli zawody na naszym terenie , zarazem pierwsza edycja Baltic Cup , Mistrzostwa  Kaszub :Stajnia Pałac Runowo ,  Salino stajnia Siwa : druga edycja Baltic Cup , Dworek Zielenin  , Morina , Szarlota , Sarbsk ,Pegaz , Barłomino , po raz kolejny Stajnia Grażyny , Barłomino i Senny Nowęcin .