Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
  GALERIA  

Majówka 2016

Majówka za nami . Działo się u nas oj działo :) Jedna z naszych pensjonariuszek w przeddzień wyprowadzki stwierdziła że nie potrafi się przenieść do innej stajni : tak więc Sylwia i Majorka zostały w domu :) Było to miłe i sympatyczne :) Rozpoczął się również sezon wędkarski na naszym zalewie : szczupaki , liny i okonie zapraszają :) Nasze dziewczyny w piękny wtorkowy dzień zdawały egzamin na odznaki : ciężka praca się opłacała : jeden brąz i dwa srebra naszych amazonek ! Serdecznie gratuluję :) Sesja zdjęciowa pary młodej wsród naszych koni była przepiękna :) Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotogalerii .