Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Temida

Jest konikiem który do nas dopiero przyjechał.Miła sympatyczna,przyjażnie nastawiona kobyłka.Poznajemy się:)
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
  GALERIA  

Wiosna 2015 tuż tuż :)

Dzieje sie dzieje w naszej agroturystyce . Porządki wiosenne , 40 urodziny Grzesia, który trzyma pieczę nad naszą elektrycznością , konsultacje i pomoc w Dworku Zielenin : przyjaciele stracili dom i miejsce pracy , wszystkie marzenia które mieli w ciągu 20 minut stanęły w płomieniach . Nasza silna grupa nie zastanawiała się ani chwili i ruszyła z pomocą :) Również serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy oraz spędzenia czasu wolnego w najpiękniejszym miejscu na ziemi  , u nas każdy znajdzie coś dla siebie . Warto również brać przykład z najmłodszych,    którzy żadnej pracy się nie boją i z taczuszką dzielnie gnają :)