Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
Narcyz

 12 listopada 2015 roku czwartek przyjechał do nas nowy członek stada. Miły i sympatyczny , niestety do tego mały uparciuszek :) Jest koniem prywatnym . Czasami pracuje , tylko dla osób zaawansowanych , dobrze jeżdżących
  GALERIA  

Wiosna 2015 tuż tuż :)

Dzieje sie dzieje w naszej agroturystyce . Porządki wiosenne , 40 urodziny Grzesia, który trzyma pieczę nad naszą elektrycznością , konsultacje i pomoc w Dworku Zielenin : przyjaciele stracili dom i miejsce pracy , wszystkie marzenia które mieli w ciągu 20 minut stanęły w płomieniach . Nasza silna grupa nie zastanawiała się ani chwili i ruszyła z pomocą :) Również serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy oraz spędzenia czasu wolnego w najpiękniejszym miejscu na ziemi  , u nas każdy znajdzie coś dla siebie . Warto również brać przykład z najmłodszych,    którzy żadnej pracy się nie boją i z taczuszką dzielnie gnają :)