Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
  GALERIA  

Majowe zawody w Runowie

25 maja 2013 w pochmurną  pogodę uśmiechnięta,pozytywnie nastawiona ekipa z naszej stajni ruszyła do boju.Skład zaawodników:  MILENA I KLAUDIA WENTA, ZUZANNA BARANOWSKA, ZUZANNA WIĘCKOWSKA, OLIWIA MEZGIER, KLAUDIA REINERT, KATARZYNA BARTOS, ALEKSANDRA MODZELEWSKA, ALEKSANDRA KOENIG, NIKOLA KOBIELA , SARA CZEKALA  i  Ja jako kierownik zamieszania.