Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)




Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.




Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.




  Aktualności  

Zawody Towarzyskie Baltic Cup 2017 i nie tylko :)

Zawody Towarzyskie  Baltic Cup 2017 i nie tylko :)

2017-08-27

Zawody Towarzyskie Pierwsza edycja Baltic Cup 2017 Stajnia Grażyny Mikorowo .23 kwietnia odbyła się kolejna impreza w naszej stajni , pomimo kapryśnej pogody ( deszcz , grad, mieliśmy sporą frekwencję : 75 zawodników , 80 koni , 27 stajni , 172 przejazdy w czterech konkurencjach . Rozpoczęto konkurencją Mini LL ; wszyscy zawodnicy wyjechali do dekoracji otrzymując floo i pamiątkowe pucharki . Następny konkurs klasa LL : pierwsze miejsce Marta Łazorczyk ze stajni Zahir ( puchar , floo, nagrody rzeczowe ) drugie miejsce Marta Bednarz ze stajni JKS Senny Nowęcin ( puchar , floo , nagrody rzeczowe ) , trzecie miejsce Dominika Lemke ze stajni Cykada Główczyce . W tej konkurencji zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe do 23 miejsca , były to wszystkie przejazdy czyste czyli zero punktów karnych . Reszta zawodników otrzymała pamiątkowe floo . Kolejna konkurencja klasa L : pierwsze miejsce Klaudia Reinert ( nagroda pieniężna floo, puchar ) drugie miejsce Czarnecka Joanna ( nagroda pieniężna , floo , puchar ) , trzecie miejsce Rogalewska Oliwia ( nagroda pieniężna , floo , puchar ) . Reszta zawodników otrzymała pamiątkowe floo . Ostatnia konkurencja L1 Runda Grand Prix Pierwsze miejsce Klaudia Reinert ( nagroda pieniężne , puchar , floo ) , drugie miejsce Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn ( nagroda pieniężna , floo , puchar ) , trzecie miejsce Kowalczyk Joanna ( puchar , floo , nagroda pieniężna ) , reszta zawodników pamiątkowe floo . Nagrody dodatkowe dla naszych zawodników : Dla najmłodszego Jeźdźca do lat dziesięciu : Przemysław Dąbrowski SKJ Pasja ( pucharek , Floo ) , Zuzanna Rezmer Stajnia Grażyny ( pucharek floo ) . Nagroda specjalna dla pechowca Aleksandra Orpel Stajnia Grażyny ( pucharek , floo , obraz autorstwa Ryszarda Zająca ) , oraz drugim pechowcem zawodów była Julia Krasucka z JKS Senny Nowęcin , która w czasie przejazdu spadła ze swojego rumaka na ostatniej przeszkodzie . 27 sierpnia odbyły się również kolejna edycja baltic cup połączona z konkursem przebierańców .  Pomimo kapryśnej pogody wszystko się udało , dużo śmiechu i zabawy , zdrowa rywalizacja , wspaniali sponsorzy dzięki którym dzieciaki otrzymali wspaniałe nagrody , przepyszne wypieki Agnieszki , pyszna zupka Grażyny , frytki i kiełbaski , gorąca herbatka i kawa wywołały uśmiech na twarzy naszych gości :) W kwietniu zapraszamy znowu kochani !