Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
  Aktualności  

Sezon zawodów kwietniowych

Sezon zawodów kwietniowych

2017-04-10

W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zawodach w Stajni Barłomino . Nasze zawodniczki zaprezentowały jak zawsze wysoki poziom :) Dziękuję gospodarzom i pomocnikom oraz naszym niezastąpionym rodzicom oraz moim amazonkom za pomoc . Emilia i dwie Dominiki uplasowały się kolejno na 4, 10 i 13 miejscu w klasie LL , Dominika Nowakowska pomimo jednej zrzutki zdobyła miejsce 10 . Jeszcze raz gratuluję i zapraszam do krótkiej fotoleracji . Do zobaczenia na kolejnych zawodach które odbedą się u na 23 kwietnia o godzinie 10,00  . Zapraszamy !!! Kolejno będą dodawane zdjęcia w galerii zmagań naszych zawodniczek :)