Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
  Aktualności  

Sezon zawodów kwietniowych

Sezon zawodów kwietniowych

2017-04-10

W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zawodach w Stajni Barłomino . Nasze zawodniczki zaprezentowały jak zawsze wysoki poziom :) Dziękuję gospodarzom i pomocnikom oraz naszym niezastąpionym rodzicom oraz moim amazonkom za pomoc . Emilia i dwie Dominiki uplasowały się kolejno na 4, 10 i 13 miejscu w klasie LL , Dominika Nowakowska pomimo jednej zrzutki zdobyła miejsce 10 . Jeszcze raz gratuluję i zapraszam do krótkiej fotoleracji . Do zobaczenia na kolejnych zawodach które odbedą się u na 23 kwietnia o godzinie 10,00  . Zapraszamy !!! Kolejno będą dodawane zdjęcia w galerii zmagań naszych zawodniczek :)