Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Temida

Jest konikiem który do nas dopiero przyjechał.Miła sympatyczna,przyjażnie nastawiona kobyłka.Poznajemy się:)
Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
  Aktualności  

Hubertus 2016

Hubertus 2016

2016-10-04

22 pażdziernika odbył sie kolejny Hubertus w naszej stajni . Początek imprezy rozpoczęły dzieci : cała grupa najmłodszych uczestników konno wraz z opiekunami ,  wyruszyła do lasu szukać niespodzianek . Następną atrakcją była sztafeta. Na zakończenie najmłodsi otrzymali floo oraz pamiątkowe figurki , Bardziej doświadczeni jeżdżcy wyruszyli do lasu , na łące pokonali napotkane przeszkody i rozpoczęła się gonitwa za lisem . Oczywiście każdy uczestnik otrzymał floo i figurki a zdobywca lisa pamiątkowy puchar :) Wszyscy uśmiechnięci , zmęczeni i wyziębieni spotkaliśmy się na wspólnym biesiadowaniu :) Zapraszam do galerii !