Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
  Aktualności  

Kolejna 6 edycja Baltic Cup

Kolejna 6 edycja Baltic Cup

2016-07-28

Tym razem pogoda nas nie rozpieszczała . Deszcz przez całe zawody nie przeszkodził nam jednak w rozegraniu wszystkich 4 konkurencji . Wszyscy dzielnie walczyli do końca i uczestniczyli w naszej zabawie . Zawody rozpoczęła konkurecja Mini LL w której wszyscy otrzymali figurki floo oraz miejsca zerowe nagrody rzeczowe . Dodatkowo , kochane Mamy naszych zawodników za swoje zaangażowanie i poświęcenie otrzymały małą pamiatkę od gospodarzy .Najsympatyczniejszą parą została nasza zawodniczka , która jechała na naszym najstraszym rumaku : Cekinie . Nagroda została ufundowana przez firmę medyczną Redmedica , która zabezpiecza wszystkie nasze imprezy . Pechowcami zawodów została Zosia Polanek stajnia Werago  i Krystian Schmidt , który był zawodnikiem z naszej stajni . Nagrodzeni zostali pucharkami pamiątkowymi oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sklep Stajnia Miszewo  . Najmłodszym jeżdzcem zawodów była amazonka ze stajni Cykada , która otrzymała nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych wspaniałych sponsorów oraz pucharek pamiątkowy firmy Dystans , który co roku zaopatruje nas w przepiękne puchary i figurki oraz floo . Klasa  LL  :  1 i 2 Ola Krzysztofowicz , 3 Kusiak Dominika .  Klasa L : 1 Skowroński Łukasz  , 2 Marcewicz Kalina i 3 Kiempa Paulina . KLasa L1  : 1 Łukasz Skowroński 2 Piotr Zielonka i 3 Reinert Klaudia . Szczegółowe wyniki na stronie Senny Nowęcin :)  Sponsorami naszych zawodów byli :  Wójt gminy Czarna Dąbrówka  Jan Klasa  , Farm Frites Lębork ,  Pralnia Lotor Bis Lębork, Wiesław Wójcik , Ryszard Zając , Pogotowie Medyczne Redmedica ,  Producent pucharów Dystans , Kasia Mazurek i Roman Sputo , sklep jeżdziecki Stajnia Miszewo , sklep jezdziecki X-HORSE oraz hojni sympatycy . Szczególne podziękowania należą się rodzicom naszych dzielnych amazonek : wiem , że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i wytrwałość . Dziękuję również mojej licznej grupie pomocników , którzy dzielnie walczyli z pogoda na tych zawodach :) Dziękuję gościom i trenerom oraz zawodnikom , którzy pomimo okropnej pogody chcieli być i bawić się razem z nami .