Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.




Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.




Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.




  Aktualności  

11 Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

11 Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

2016-04-27

24 kwietnia odbyły się kolejne zawody w naszym gospodarstwie . Były to zarazem pierwsze kwalifikacje w Baltic Cup 2016 . Mamy bowiem zaszczyt uczestniczyć w cyklu zawodów , które odbywają się w naszym regionie . 

 Ze względu na bardzo dużą frekwencję zawody rozpoczęto godzinę wcześniej o 9.00 - w klasie mini LL - jest to klasa dla najmłodszych uczestników udział wzięło 41 par - sklasyfikowano do punktacji generalnej 35 par i wszyscy oni wyjechali do dekoracji - na tym etapie rozgrywek wszyscy w tej klasie są zwycięzcami.

 

klas LL Runda Średnia - 80 cm /udział wzięło 84 par

I miejsce Natalia Sochaj na klaczy BARIA - Stajnia Pod Dębami - Sarbsk k/Łeby

II miejsce Dominika Lemke na klaczy KORONA - Stajnia Cykada z Główczyc

III miejsce Aleksandra Tykarska na klaczy BORÓWKA - Harcerski Klub Jeździecki LOTNA - Redzikowo k/Słupska

 

klasa L Runda Duża - 90/100 cm/ udział wzięło 57 par

I miejsce Roksana Smolarska na klaczy TORA - SSOJ Jaszczólkowo k /Inowrocławia

II miejsce Marta Łazorczyk- na koniu Chilling Zahir - Stajnia ZAHIR Donimierz - Szemud

III miejsce Natalia Jakób - Stowarzyszenie Sportów Konnych Kwieki k/ Czerska

 

klasa L1 Runda Grand Prix - 105 cm/ udział wzięło 22 pary

I miejsce Klaudia Reinert na klaczy ANDORA - Pomorska Liga Jeździecka - zawodniczka z Dębnicy Kaszubskiej

II miejsce Paulina Kiempa na klaczy KARIKA - Harcerski Klub Jeździecki LOTNA - Redzikowo k/ Słupska

III miejsce Andżelika Mischke na koniu DEKRET - JKS "SENNY" Nowęcin k/ŁEBY             Były oczywiście nagrody specjalne : dla najmłodszego jeżdżca którym był mały Przemek z SJ Pasja , dla małego pechowca Natalii Banaszek z Pałacu pod Bocianim Gniazdem  , która przed samymi zawodami złamała rekę oraz dwie nagrody specjalne dla jeżdżców z naszej stajni : Marleny Dawidowskiej za pomoc i zaangażowanie w życiu stajennym i Wiktorii Drywy za przejazd na ogłowiu bezwędzidłowym  jako jedyny zawodnik   oraz nagroda dla instruktora roku : Dominiki Leśniewskiej ufundowanej przez Agatę Schmidt mamę jednego z naszych jeżdżców za cały wkład i serce jakie wkłada w pracę z naszymi jeżdżcami .