Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.
Narcyz

 12 listopada 2015 roku czwartek przyjechał do nas nowy członek stada. Miły i sympatyczny , niestety do tego mały uparciuszek :) Jest koniem prywatnym . Czasami pracuje , tylko dla osób zaawansowanych , dobrze jeżdżących
  Aktualności  

Wrzesień -Pazdziernik 2015

Wrzesień  -Pazdziernik 2015

2015-09-16

Już niebawem czeka nas moc atrakcji . 19 września wybieramy się do Runowa na Puchar między wsiami : coroczne zmagania zawodników z Pałacu razem z naszą ekipą , 3 pażdziernika coroczny Hubertus : święto myśliwych i koniarzy , wyjazd naszego konia na WKKW do Kwiek a na deser Hubertus w Runowie , wyjazdowe zawody na Hipodrom Sopot na Mistrzostwa Pomorza  . ALE NASZA AGROTURYSTYKA TO NIE TYLKO KONIE : SERDECZNIE ZAPRASZAM WĘDKARZY NA KONCÓWKĘ SEZONU WĘDKARSKIEGO ORAZ GRZYBIARZY . Serdecznie zapraszamy !