Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.
  Aktualności  

Dziesiąte Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody

 Dziesiąte Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody

2015-08-23

Dziękuję wszystkim za przybycie na nasze kolejne zawody .  Udział wzięło 40 zawodników z 14 stajni . Piękna pogoda i dobre nastroje naszych gości towarzyszyły nam przez całe zawody . Zwycięzcami konkursu Mini LL zostali : Andrzej Ołubiec , Julia Ciesielczyk i Zuzanna Bylińska : zawodnicy naszej stajni .  W konkurencji LL  : Małgorzata Zielinska  -Pałac pod Bocianim Gniazdem Runowo ,  Aleksandra Strąk  -Lotna Słupsk i  Marta Łazorczyk ze stajni Zahir . W konkurencji L  :  Marta Łzorczyk stajnia Zahir ,  Adam Miarka i Klaudia Reinert ( reprezentantka naszej stajni )  . Zwycięzcami konkurencji L1  zostali kolejno :  Natalia Miarka , Miłka Walendziak  i Marta Łazorczyk . Do zobaczenia w kwietniu :) Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotogalerii .