Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
Narcyz

 12 listopada 2015 roku czwartek przyjechał do nas nowy członek stada. Miły i sympatyczny , niestety do tego mały uparciuszek :) Jest koniem prywatnym . Czasami pracuje , tylko dla osób zaawansowanych , dobrze jeżdżących
Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
  Aktualności  

Dziesiąte Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody

 Dziesiąte Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody

2015-08-23

Dziękuję wszystkim za przybycie na nasze kolejne zawody .  Udział wzięło 40 zawodników z 14 stajni . Piękna pogoda i dobre nastroje naszych gości towarzyszyły nam przez całe zawody . Zwycięzcami konkursu Mini LL zostali : Andrzej Ołubiec , Julia Ciesielczyk i Zuzanna Bylińska : zawodnicy naszej stajni .  W konkurencji LL  : Małgorzata Zielinska  -Pałac pod Bocianim Gniazdem Runowo ,  Aleksandra Strąk  -Lotna Słupsk i  Marta Łazorczyk ze stajni Zahir . W konkurencji L  :  Marta Łzorczyk stajnia Zahir ,  Adam Miarka i Klaudia Reinert ( reprezentantka naszej stajni )  . Zwycięzcami konkurencji L1  zostali kolejno :  Natalia Miarka , Miłka Walendziak  i Marta Łazorczyk . Do zobaczenia w kwietniu :) Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotogalerii .