Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Narcyz

 12 listopada 2015 roku czwartek przyjechał do nas nowy członek stada. Miły i sympatyczny , niestety do tego mały uparciuszek :) Jest koniem prywatnym . Czasami pracuje , tylko dla osób zaawansowanych , dobrze jeżdżących
Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
  Aktualności  

Wiosna wiosna !

Wiosna wiosna !

2015-03-16

Powolutku wszystko budzi się do życia .W naszej stajni i domu jak zawsze dużo się dzieje . Konsultacje i pomoc przy sprzątaniu w Dworku Zielenin: aby wspomóc naszych przyjaciół którzy stracili dom i miejsce pracy , porządki na naszym własnym podwórku, 40 urodziny Grzesia, który trzyma pieczę nad naszą elektrycznoscią :) . To i inne atrakcje zobaczycie w naszej galerii pod tytułem : Wiosna 2015 tuż tuż  : zapraszam serdecznie :)