Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
  Aktualności  

Wiosna wiosna !

Wiosna wiosna !

2015-03-16

Powolutku wszystko budzi się do życia .W naszej stajni i domu jak zawsze dużo się dzieje . Konsultacje i pomoc przy sprzątaniu w Dworku Zielenin: aby wspomóc naszych przyjaciół którzy stracili dom i miejsce pracy , porządki na naszym własnym podwórku, 40 urodziny Grzesia, który trzyma pieczę nad naszą elektrycznoscią :) . To i inne atrakcje zobaczycie w naszej galerii pod tytułem : Wiosna 2015 tuż tuż  : zapraszam serdecznie :)