Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
Narcyz

 12 listopada 2015 roku czwartek przyjechał do nas nowy członek stada. Miły i sympatyczny , niestety do tego mały uparciuszek :) Jest koniem prywatnym . Czasami pracuje , tylko dla osób zaawansowanych , dobrze jeżdżących
Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
  Aktualności  

Wiosna wiosna !

Wiosna wiosna !

2015-03-16

Powolutku wszystko budzi się do życia .W naszej stajni i domu jak zawsze dużo się dzieje . Konsultacje i pomoc przy sprzątaniu w Dworku Zielenin: aby wspomóc naszych przyjaciół którzy stracili dom i miejsce pracy , porządki na naszym własnym podwórku, 40 urodziny Grzesia, który trzyma pieczę nad naszą elektrycznoscią :) . To i inne atrakcje zobaczycie w naszej galerii pod tytułem : Wiosna 2015 tuż tuż  : zapraszam serdecznie :)