Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.




Temida

Jest konikiem który do nas dopiero przyjechał.Miła sympatyczna,przyjażnie nastawiona kobyłka.Poznajemy się:)




Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)




  Aktualności  

Zawody Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody 26.04.2015

Zawody Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody 26.04.2015

2015-04-26

 Kolejne zawody za nami. Mieliśmy przyjemność gościć 22 stajnie i 63 zawodników między innymi z Runowa , Lubichowa , Małoszyc , Grąbkowa , Słupska , Zdrady koło Pucka , Doliny Charlotty , Karlikowa , Nowęcina , Bojana , Karwi . Uczestnicy rywalizowali ze sobą o nagrody rzeczowe i pieniężne w czterech konkurencjach: Mini LL, LL, L oraz L1. Jak zawsze nie mogło zabraknąć nagród dodatkowych : nagrodę dla najmłodszego jeźdźca otrzymała Julia Rutkiewicz z Runowa , Dla przedskoczka Magdalena Bojek ze Stajnia Grażyny . Dla najbardziej doświadczonego jeźdźca Iwona Luranc -Iskierko . Wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie . Bez was kochani to wszystko co robimy byłoby niemożliwe .

  22 stajnie między innymi Słupsk , Stajnia Grażyny , Pałac pod Bocianim Gniazdem , Lubichowo , Ewro Małoszyce , Grąbkowo , Stajnia Senny Nowęcin , Dolina Charlotty , Karlikowo , Redzikowo Lotna Słupsk , Stajnia Bursztynowa , Stajnia Promyk , Lękwica , AKJ Trójmiasto , Stajnia Wilcze Ranczo , Stajnia nad Stropną , Stajnia Apalloza . 185 przejazdów , 63 zawodników , WYNIKI : Klasa Mini LL 1. Agnieszka Bartosiak Stajnia Grażyny 2. Julia Rutkiewicz Runowo Pałac pod Bocianim Gniazdem 3. Agata Schmidt Stajnia Grażyny 3. Krystian Schmidt Stajnia Grażyny Klasa LL 1. Aleksandra Ciesielska Dolina Charlotty 2. Anna Porożyńska Pomorska Liga Jeździecka 3. Agata Traczyk Stajnia Pałac Runowo 4. Julia Kilianowska Stajnia Pałac Runowo Klasa L 1. Natalia Kowalska Stajnia Wilcze Ranczo 2. Aleksandra Tykarska Lotna Słupsk 3. Klaudia Reinert Stajnia Grażyny Klasa L1 1. Katarzyna Frydel Senny Nowęcin 2. Klaudia Reinert Stajnia Grażyny 3. Anna Rott Stajnia Bursztynowa . Nagrody dodatkowe : 1. Dla najmłodszego jeźdźca Julia Rutkiewicz Stajnia Pałac Runowo 2. Dla Przedskoczka Magdalena Bojek Stajnia Grażyny 3. Najbardziej doświadczonego jeźdźca Iwona Iskierko Owczarnia