Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
Gwiazdka

Najnowsza domowniczka -kucyk o imieniu Gwiazdka. Młodziutka trzy letnia klaczka , przyzwyczaja się do nowego domu.
Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.
  Aktualności  

Ferie 2015

Ferie 2015

2015-02-03

Zimowe szaleństwo rozpoczęte . Lepienie bałwana , spacery po lesie konno i nie tylko : czyli na własnych nogach, dbanie o sprzęt i konie to sama przyjemność którą nasi adepci wykonują z radością i uśmiechem na ustach :) Już niedługo kulig z którego zdamy relację oczywiscie . No rzecz najważniejsza : chrzest na prawdziwego jeżdzca . To wszystko zostanie udokumentowane i przekazane do użytku ogólnego . Wszystkich zapraszam do uczestnictwa a Ci co nie mogą : no cóz pozostaje nam tylko pozazdrościć i obejrzeć galerię która na bierząco bedzie uzupełniana