Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
  Aktualności  

7 towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

7 towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

2014-04-28

27 kwietnia niedziela godzina 10 zaczynamy pierwszą konkurencję,Zawody skończyły się koło godziny 17. Przyjechało do nas 11 stajini, około 50 zawodników  i tyle samo koni, odbyły się 4 konkurencje  klasa Mini LL  LL L L1 .Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i pieniężne, puchary oraz floo. Wszystkie ekipy otrzymały talony żywnościowe a dla koni niespodzianka w postaci jabłek. Były też nagrody specjalne: dla najmłodszego jeżdżca, podziękowanie dla  Krzysztofa Przyjemskiego którego wsparcie i pomoc jest bardzo ważnym elementem w naszych spotkaniach, oraz dwie nagrody dla pechowca z naszej stajni. Publiczność jak zawsze nam dopisała dzielnie dopingując naszych zawodników. Dziękuję wszystkim gościom ,sponsorom i osobom które mnie wspierały .Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii z zawodów. Do zobaczenia niebawem  : 17 sierpnia kolejny Piknik Jeżdziecki. Zapraszamy