Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
  Aktualności  

Wigilia stajenna 2013

Wigilia stajenna 2013

2013-12-21

21 grudnia o godzinie 17.00 odbyła się druga stajenna wigilia.Tradycyjny opłatek,kolędy i dużo dobrej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych.Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii. Jeszcze raz dziekuję za tak liczne przybycie w nasze skromne progi.Wesołych,spokojnych świąt.Do zobaczenia za rok .