Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
  Aktualności  

6 ZAWODY W SKOKACH ZA NAMI

6 ZAWODY W SKOKACH ZA NAMI

2013-08-12

 

 

Kolejne zawody za nami. Mieliśmy przyjemność gościć czterdziestu zawodników z siedemnastu stajni znajdujących się w Połchowie, Gdyni, Redzikowie, Zakrzewie, Małoszycach, Lubowidzu, Pęplinie, Nowęcinie, Dolinie Charlotty, Tokarach, Runowie, Serbsku, Sierakowicach, Salinie,Gościniec Kowalówka oraz Bojanie. Piętnaście amazonek z naszej stajni startowało na 11 koniach. Uczestnicy rywalizowali ze sobą o nagrody rzeczowe i pieniężne w czterech konkurencjach: Mini LL, LL, L oraz P. Jak zawsze nie mogło zabraknąć nagród dodatkowych. Dla pechowca, którą otrzymała Karolina Dłużniewska na koniu Lwica. Dla najmłodszego jeźdźca, którą otrzymała Nicola Polok. Nikola Kobiela otrzymała nagrodę specjalną za skoki bez konia przez przeszkody o wysokości jednego metra. Wręczona została również nagroda dla Emilia Szymańskiej za pomoc w organizacji zawodów. Korzystając z okazji wielkie podziękowania należą się również Tomaszowi Dziurkowskiemu, Sylwii Wójcik oraz Monice Czubaszek-Dubickiej za wsparcie oraz pomoc naszym młodym jeźdźcom.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. W myśli o dzieciach, które często przybywają na zawody z rodzicami zorganizowaliśmy „kącik dla najmłodszych”, w którym chętne dzieci mogły mieć pomalowaną twarz oraz pomalować cegiełki gipsowe z głowami koni. Ponadto dzieci mogły również skorzystać ze zjeżdżalni oraz trampoliny.

Mamy nadzieję, iż spotkamy się na kolejnych zawodach organizowanych przez naszą stajnię. Pogoda nam dopisała z małymi przerwami krótkiego deszczu, który na szczęście nie przeszkodził w kontynuowaniu imprezy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, za miłą atmosferę, oraz za chęć spędzenia czasu w naszej stajni.

 

Z jeździeckim pozdrowieniem

Stajnia Grażyny