Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Hana

Hana-ur.2004,bardzo urodziwa klacz naszej hodowli. Lubi straszyć nowych jeźdźców stulonymi uszkami,jednakże jest całkowicie nie groźna. Spokojna w obejściu i na jeźdźie.

Szybko się uczy i chętni epoddaje się nowym wyzwaniom.Posiada duże predyspozycje skokowe, charakteryzuje się dobrą techniką skoku.Ojciec Hany to Sir Neel-świetny skoczek a matką sp.Hari.Hana jest półsiostrą Harrego.
Lapis

Lapis-ur.1998- bardzo dobrze ułożony wałaszek, ma bardzo głęboki ruch, czasami się płoszy ale nie robi przy tym niebezpiecznych zrywów.Dobry skoczek choć zdarza mu sie wykorzystać nieuwagę jeźdźca i uciec bokiemJ.Przyjazny i bardzo spokojny w obejściu. Obecnie na emeryturze , nie pracuje
  Aktualności  

6 ZAWODY W SKOKACH ZA NAMI

6 ZAWODY W SKOKACH ZA NAMI

2013-08-12

 

 

Kolejne zawody za nami. Mieliśmy przyjemność gościć czterdziestu zawodników z siedemnastu stajni znajdujących się w Połchowie, Gdyni, Redzikowie, Zakrzewie, Małoszycach, Lubowidzu, Pęplinie, Nowęcinie, Dolinie Charlotty, Tokarach, Runowie, Serbsku, Sierakowicach, Salinie,Gościniec Kowalówka oraz Bojanie. Piętnaście amazonek z naszej stajni startowało na 11 koniach. Uczestnicy rywalizowali ze sobą o nagrody rzeczowe i pieniężne w czterech konkurencjach: Mini LL, LL, L oraz P. Jak zawsze nie mogło zabraknąć nagród dodatkowych. Dla pechowca, którą otrzymała Karolina Dłużniewska na koniu Lwica. Dla najmłodszego jeźdźca, którą otrzymała Nicola Polok. Nikola Kobiela otrzymała nagrodę specjalną za skoki bez konia przez przeszkody o wysokości jednego metra. Wręczona została również nagroda dla Emilia Szymańskiej za pomoc w organizacji zawodów. Korzystając z okazji wielkie podziękowania należą się również Tomaszowi Dziurkowskiemu, Sylwii Wójcik oraz Monice Czubaszek-Dubickiej za wsparcie oraz pomoc naszym młodym jeźdźcom.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. W myśli o dzieciach, które często przybywają na zawody z rodzicami zorganizowaliśmy „kącik dla najmłodszych”, w którym chętne dzieci mogły mieć pomalowaną twarz oraz pomalować cegiełki gipsowe z głowami koni. Ponadto dzieci mogły również skorzystać ze zjeżdżalni oraz trampoliny.

Mamy nadzieję, iż spotkamy się na kolejnych zawodach organizowanych przez naszą stajnię. Pogoda nam dopisała z małymi przerwami krótkiego deszczu, który na szczęście nie przeszkodził w kontynuowaniu imprezy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, za miłą atmosferę, oraz za chęć spędzenia czasu w naszej stajni.

 

Z jeździeckim pozdrowieniem

Stajnia Grażyny