Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Cekin

Cekin-ur.1994,wysoki kary wałach, zadziwiająco intelgentny,spokojny zrównoważony ,idealny do pracy z dziećmi.Jest to koń prywatny. Jest najstarszym koniem w naszej końskiej rodzinie.
Filip

Filip-ur.2002,srokaty wałaszek.Niezdarny i pocieszny.Charakteryzuje się spokojem, cierpliwością i niesamowitym zrównoważeniem, co czyni go idealnym w pracy z dziećmi.

Filip ma nieposkromiony apetyt co idzie szybko zauważyć chociażby patrząc na jego sylwetkę.Matka Filipa to Fiona a, ojciec Mango.
Dowgird

Dowgird-ur.1998,somińskiej hodowli wałach z charakterystyczną  łysiną  na pysku.Dowgird ma bardzo przywódczy charakter. Dobry skoczek aczkolwiek dla dobrego jeźdźca. Jezeli chodzi o swobodną jazdę idealny dla dzieci.Matką Dowgirda jest wielkopolska Driada i tej samej rasy słynny Wiąz.
  Aktualności  

5 towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

5 towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

2013-04-29

KOLEJNE ZAWODY ZA NAMI!!

W niedzielny poranek około godziny 10 w słonecznej aurze rozpoczęły się kolejne organizowane przez nas zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody.Jak zwykle właściciele Stajni Grażyny zadbali o piękna pogodę ,dobrą zabawę i zapewnili parkur na którym mogli zmagać się młodzi miłośnicy sportów jeździeckich.Frekwencja na zawodach była zaskakująco wysoka co świadczy o dużej ilości młodych adeptów jeździectwa w naszym regionie.Sędzia główny pan Krzysztof Przyjemski ustawił niełatwy ale za to bardzo ciekawy i przyjazny zawodnikom parkur.Zawodnicy starali się pokonać parkur bezbłędnie co często odzwierciedlało się w minie zawodnika wyrażającej pełne skupienie.Jak to w rywalizacji nie obyło się bez zrzutek ale na szczęście obyło się bez nieszczęśliwych upadków zagrażających zdrowiu zawodników.

Klimat dobrej zabawy , wsparcie dla zawodników duchowe i rzeczowe wspomogli jak zwykle nasi niezawodni sponsorzy którym z całego serca bardzo DZIĘKUJEMY , jak również rodzice naszych młodych amazonek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KOLEJNE ZAWODY KTÓRE ZAPLANOWALIŚMY NA 11 SIERPNIA!!!