Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Rewizon

Do naszej rodziny dołaczył Rewizon-pseudo Okruszek:).Dopiero się poznajemy:)
Harry

Harry-ur.2007,wałaszek naszej domowej hodowli,świeżo zajeżdżony.Wesoły ,żeby nie powiedzieć śmieszny.Bardzo grzeczny pod siodłem i w obejściu.Szybko sie uczy i jest chętny do pracy.Rodzicami Harrego są :skoczny ogier rasy holsztyńskiej Cajero oraz szlachetnej półkrwi klacz hodowli Kdyńskiej Hari.
Bolero

Bolero-ur.2000,wałach o idealnym eksterierze,rasy sp,wybitny skoczek.Niestety Boluś jest bardzo pechowym konikiem i na samym poczatku swoich podbojów w sporcie doznał kontuzji.Przeszedł operację a rehabilitację podtrzymujemy do dzisiaj.Chodzi pod dziećmi jest bardzo zrównoważony ale do skoków niestety już nigdy nie powróci.Bolero nie pozwala przejsc obok siebie obojetnie jego wyglad zachwyca zarowno doswiadczonych hodowcow jak i laikow.Ojciec Bolera  Mirandus(sławy holenderskiej hodowli Los Angeles,Zadina) odnosił liczne sukcesy w skokach, a jego matka Bessa to córka świetnego ogiera Fakira xo.
  Aktualności  

HUBERTUS 2012

HUBERTUS 2012

2012-11-05

 JAK CO ROKU ZORGANIZOWALIŚMY KOLEJNY BIEG SWIĘTEGO HUBERTA. IMPREZA ROZOCZĘŁA SIĘ WYJAZDEM W TEREN ,TAM TEŻ JEZDŻCY SZUKALI UKRYTEJ NIESPODZIANKI,KTÓRĄ ODNALAZŁA OLA MODZELEWSKA . PO POWROCIE BYŁA GONITWA-ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁA KASIA BARTOS.WSZYSCY BYLI JEDNAK DZIELNI I ODWAŻNIE WALCZYLI O TROFEUM. PO ZASŁUŻONYM BIEGU WSZYSCY ZOSTALI NAGRODZENI ,NAPOJENI I NAKARMIENI:):):)  ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII!!!!!!