Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Morgan

– ur.2008,młody wałaszek naszej domowej hodowli.Zabawowy i bardzo kontaktowy.Lubi zaczepiać starszych kolegów..Ojcem Morgana jest  słynny Alkatraz oraz  wielkopolska klacz Metoda.
Stefania

W piątek zajechała busem nowa domowniczka Stefania.Przyjaciółka dzieci,wzięta pod opieke naszej Gwiazdki.
Barbara

Barbara-ur. 2004(najprawdopodobniej),Baśka to kolejny konik który uniknął rzeźni,jej datę urodzenia przypuszczalnie określił weterynarz.Jej pochodzenie też nie jest nam znane.Basia jest poczciwą kobyłką bardzo spokojną a dzieki swym gabarytom pozwala osobom o wiekszej wadze spróbować sił w jezdzie.Jest wdzieczna i udowadnia nam to kazdego dnia. Jej jedynym mankamentem są jej łaskotki- wiec przy zakladaniu siodla lubi stulic uszy.
  Aktualności  

Pażdziernikowe zawody za nami!!!!!

Pażdziernikowe zawody za nami!!!!!

2012-10-09

         Pomimo  zmiennej aury CZWARTE TOWARZYSKIE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY  możemy uznać za udane!!!!!!!!  Konie i zawodnicy dzielnie sobie radzili na mokrym podłożu .Przepiękne stroje,kolorowe konie i uśmiechnięci zawodnicy. W tym roku najmłodszym jeżdżcem biorącym udział była Nikola Kobiela na koniu  Saga reprezentujaca naszą stajnię. W tych zawodach został rozegrany również konkurs przebierańców. Zwyciężczynią została ZUZIA BARANOWSKA na koniu Cekin. Wszystkim serdecznie dziękuję!!!  RESZTA ZDJĘĆ w galerji  !!!!!!!!!!!